Alyvos ir tepalai transporto priemonei Porsche Macan
Įveskite savo Porsche Macan variklį, kad pamatytumėte tinkamą variklinę alyvą ir gamintojo patvirtinimus.
17 ženklų, registracijos liudijimo I dalyje, laukas E.
17 ženklų, registracijos liudijimo I dalyje, laukas E.
Alyvos: Porsche Macan
Tepalo kiekis ir klampa pagal variklį: Porsche Macan
| Variklis | Metai | Klampa | Kiekis |
|---|---|---|---|
| III GTS | 2022–… | 0W-30 | 7,5 L |
| III T (195 kW) | 2022–2024 | 0W-20 | 5,2 L |
| III (195 kW) | 2021–… | 0W-20 | 5,2 L |
| III GTS | 2021–2024 | 0W-30 | 7,5 L |
| III S | 2021–2024 | 0W-30 | 7,5 L |
| II GTS | 2020–2021 | 0W-30 | 7,5 L |
| II Turbo | 2020–2022 | 0W-30 | 7,5 L |
| III S | 2020–… | 0W-30 | 7,5 L |
| II GTS | 2019–2020 | 0W-30, 5W-30 | 7,5 L |
| II Turbo | 2019–2020 | 0W-30, 5W-30 | 7,5 L |
| II (180 kW) | 2018–2021 | 0W-20 | 5,2 L |
| II S | 2018–2021 | 0W-20 | 7,5 L |
| (185 kW) | 2016–2018 | 0W-30, 5W-30 | 5,4 L |
| (185 kW) USA | 2016–2018 | 0W-30, 5W-30 | 5,4 L |
| GTS | 2016–2019 | 0W-40, 5W-40 | 9,5 L |
| (174 kW) | 2015–2018 | 0W-30, 5W-30 | 5,4 L |
| (185 kW) | 2015–2018 | 0W-30, 5W-30 | 5,4 L |
| GTS | 2015–2019 | 0W-40, 5W-40 | 9,5 L |
| S | 2014–2018 | 0W-40, 5W-40 | 9,5 L |
| S Diesel (155 kW) | 2014–2018 | 0W-30, 5W-30 | 8 L |
| S Diesel (184 kW) | 2014–2018 | 0W-30, 5W-30 | 8 L |
| S Diesel (190 kW) | 2014–2018 | 0W-30, 5W-30 | 8 L |
| Turbo | 2014–2019 | 0W-40, 5W-40 | 9,5 L |
Kiekis su tepalo filtro pakeitimu, iš mūsų transporto priemonių duomenų. Keitimo intervalą nustato serviso knygelė, o ne tepalas.
Kiti skysčiai: Porsche Macan
| Skystis | Reikalavimas | Kiekis |
|---|---|---|
| Ašių ir diferencialo tepalas | 75W-14, 75W-90, API GL5 | 1,45 L |
| Stabdžių skystis | ASTM D7042, FMVSS 116 DOT 3 | 7 L |
| Aušinimo skystis ir apsauga nuo šalčio | G12++, ASTM D3306 | – |
Reikalavimai iš mūsų transporto priemonių duomenų. Įpareigojanti yra automobilio naudojimo instrukcija.
Kokios klampos reikia Porsche Macan?
Porsche Macan turime 23 variklio versijas. Joms dažniausiai patvirtinta 0W-30, 5W-30, 0W-40 ir 5W-40. Tepalo kiekis, atsižvelgiant į variklį, yra nuo 5,2 iki 9,5 litrų.
Kokių patvirtinimų reikalauja Porsche?
Porsche pirmiausia reikalauja patvirtinimų Porsche C30, Porsche A40 ir Porsche C20. Alyva be tinkamo patvirtinimo gali kainuoti garantiją.
Porsche Macan varikliai
Alyvos paieška apima šias Porsche Macan variklio versijas: Macan III GTS 2022–…, Macan III T (195 kW) 2022–2024, Macan III (195 kW) 2021–…, Macan III GTS 2021–2024, Macan III S 2021–2024, Macan II GTS 2020–2021, Macan II Turbo 2020–2022, Macan III S 2020–…, Macan II GTS 2019–2020, Macan II Turbo 2019–2020, Macan II (180 kW) 2018–2021, Macan II S 2018–2021, Macan (185 kW) 2016–2018, Macan (185 kW) USA 2016–2018, Macan GTS 2016–2019, Macan (174 kW) 2015–2018, Macan (185 kW) 2015–2018, Macan GTS 2015–2019, Macan S 2014–2018, Macan S Diesel (155 kW) 2014–2018, Macan S Diesel (184 kW) 2014–2018, Macan S Diesel (190 kW) 2014–2018 ir Macan Turbo 2014–2019. Jūsų variklio versijos sąraše nėra? Įveskite savo transporto priemonę į paiešką viršuje.


