Alyvos ir tepalai transporto priemonei Renault Scénic IV
Įveskite savo Renault Scénic IV variklį, kad pamatytumėte tinkamą variklinę alyvą ir gamintojo patvirtinimus.
Kokį variklį turi jūsų automobilis?
Užtenka degalų ir metų - lieka tik tinkami varikliai.
- 1.3 TCe 115 PF2018–2021 · 85 kW / 116 AG · Benzinas
- 1.3 TCe 140 PF2018–2021 · 103 kW / 140 AG · Benzinas
- 1.3 TCe 160 PF2018–2021 · 118 kW / 160 AG · Benzinas
- 1.7 Blue dCi 120 DPF2018–2021 · 88 kW / 120 AG · Dyzelinas
- 1.7 Blue dCi 150 DPF2018–2021 · 110 kW / 150 AG · Dyzelinas
- 1.5 dCi 110 Hybrid Assist DPF2017–2018 · 81 kW / 110 AG · Hibridas
- 1.2 TCe 1152016–2018 · 85 kW / 116 AG · Benzinas
- 1.2 TCe 1302016–2018 · 96 kW / 131 AG · Benzinas
Galia nurodyta registracijos liudijime, laukelis P.2 (kW).
17 ženklų, registracijos liudijimo I dalyje, laukas E.
17 ženklų, registracijos liudijimo I dalyje, laukas E.
Alyvos: Renault Scénic IV
Tepalo kiekis ir klampa pagal variklį: Renault Scénic IV
| Variklis | Metai | Klampa | Kiekis |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 PF | 2018–2021 | 0W-20, 5W-30 | 5,5 L |
| 1.3 TCe 140 PF | 2018–2021 | 0W-20, 5W-30 | 5,5 L |
| 1.3 TCe 160 PF | 2018–2021 | 0W-20, 5W-30 | 5,5 L |
| 1.7 Blue dCi 120 DPF | 2018–2021 | 5W-30 | 5,9 L |
| 1.7 Blue dCi 150 DPF | 2018–2021 | 5W-30 | 5,9 L |
| 1.5 dCi 110 Hybrid Assist DPF | 2017–2018 | 5W-30 | 4,8 L |
| 1.2 TCe 115 | 2016–2018 | 0W-40, 5W-30, 5W-40 | 4,6 L |
| 1.2 TCe 130 | 2016–2018 | 0W-40, 5W-30, 5W-40 | 4,6 L |
| 1.5 dCi 110 DPF | 2016–2018 | 5W-30 | 4,8 L |
| 1.5 dCi 95 DPF | 2016–2018 | 5W-30 | 4,8 L |
| 1.6 dCi 130 DPF | 2016–2018 | 5W-30 | 6,2 L |
| 1.6 dCi 160 DPF | 2016–2018 | 5W-30 | 6,2 L |
Kiekis su tepalo filtro pakeitimu, iš mūsų transporto priemonių duomenų. Keitimo intervalą nustato serviso knygelė, o ne tepalas.
Kiti skysčiai: Renault Scénic IV
| Skystis | Reikalavimas |
|---|---|
| Automatinės pavarų dėžės alyva (ATF) | ASTM D7042, ZF TE-ML 11 |
| Ašių ir diferencialo tepalas | 75W-80, API GL4, Toyota |
| Stabdžių skystis | FMVSS 116 DOT 3, FMVSS 116 DOT 4 |
| Aušinimo skystis ir apsauga nuo šalčio | ASTM D3306, ASTM D6210 |
Kokios klampos reikia Renault Scénic IV?
Renault Scénic IV turime 12 variklio versijas. Joms dažniausiai patvirtinta 5W-30, 0W-20, 0W-40 ir 5W-40. Tepalo kiekis, atsižvelgiant į variklį, yra nuo 4,6 iki 6,2 litrų.
Kokių patvirtinimų reikalauja Renault?
Renault pirmiausia reikalauja patvirtinimų Renault RN 17, Renault RN 0720, Renault RN 17 FE ir Renault RN 0700. Alyva be tinkamo patvirtinimo gali kainuoti garantiją.
Renault Scénic IV varikliai
Alyvos paieška apima šias Renault Scénic IV variklio versijas: Scénic IV 1.3 TCe 115 PF 2018–2021, Scénic IV 1.3 TCe 140 PF 2018–2021, Scénic IV 1.3 TCe 160 PF 2018–2021, Scénic IV 1.7 Blue dCi 120 DPF 2018–2021, Scénic IV 1.7 Blue dCi 150 DPF 2018–2021, Scénic IV 1.5 dCi 110 Hybrid Assist DPF 2017–2018, Scénic IV 1.2 TCe 115 2016–2018, Scénic IV 1.2 TCe 130 2016–2018, Scénic IV 1.5 dCi 110 DPF 2016–2018, Scénic IV 1.5 dCi 95 DPF 2016–2018, Scénic IV 1.6 dCi 130 DPF 2016–2018 ir Scénic IV 1.6 dCi 160 DPF 2016–2018. Jūsų variklio versijos sąraše nėra? Įveskite savo transporto priemonę į paiešką viršuje.


